Immo Surplus

+32 16 29 29 40

te koop

  • In optie

    Uitzonderlijke villa te koop

    € 1.195.000
    Kruisstraat 289 A, 3120 Tremelo
    Unieke loft met praktijkmogelijkheden op de grens van Tremelo en Keerbergen. Dit pand combineert een royale bewoonbare oppervlakte van 630 m² met een perceel van 2.534 m² én ruime parkeergelegenheid. Perfect voor wie wonen en werken wil combineren op één plek. De open indeling, hoge plafonds en grote raampartijen creëren een loftgevoel met veel lichtinval.
    • 630 m²
    meer info
  • Huis te koop in Kessel-Lo
    Verkocht

    Huis te koop

    Gemeentestraat 154, 3010 Kessel-Lo
    Deze ruime woning is gelegen in het hart van Kessel-Lo en is gekenmerkt door o.a. 4 volwaardige slaapkamers, een achterliggende garage en een aparte ingang tot de tuin. Het perceel meet 3a 9ca. en is zuidwest georiënteerd. In de keuken en leefruimte is er veel lichtinval. Van hieruit kijkt men uit op de tuin en het terras.
    • 181 m²
    • 4
    • 2
    • 1
  • In optie

    Bos te koop

    € 35.000
    Kastanjeweg, 3220 Holsbeek
    Een perceel bosgrond in Holsbeek. Het perceel meet 4880 vierkante meter en is licht hellend. Er bevinden zich hoofdzakelijk Eiken- en Kastanjebomen. Het perceel is gelegen in parkgebied en is te bereiken via Kastanjeweg. Vaste constructies zijn niet toegestaan op dit perceel.
    meer info